Jak wygląda proces projektowy

czyli współpraca z architektem wnętrz

SPOTKANIE

Pierwsze spotkanie najczęściej połączone jest z pomiarem inwestycji. Sprawdzeniem planów, które Inwestor dostał (lub nie dostał) od dewelopera. Ustalamy wtedy najważniejsze kwestie. Podpisujemy umowę. Określamy styl oraz kolorystykę. 

KONCEPCJA

Na etapie pierwszym tworzymy koncepcję projektową na planie przerysowanym z inwentaryzacji czyli wymiarach rzeczywistych (jeżeli inwestycja jest jeszcze nie wybudowana musimy posługiwać się projektem budowlanym). Stworzony układ koncepcyjny omawiany jest z inwestorem. Wszystkie za i przeciw są uzgadniane wspólnie i po akceptacji możemy przejść do etapu 2.

WIZUALIZACJE

Etap drugi ma przedstawić na wizualizacjach 3D założenia projektowe inwestycji. Projekt taki zawiera prawdziwe wymiary przedmiotów, które dają rzeczywiste spojrzenie na przestrzeń. Na tym etapie omawiamy wizualizacje z Inwestorem, dodajemy ostatnie ustalenia i po akceptacji przechodzimy do etapu 3. 

KSIĄŻKA PROJEKTOWA

Etap trzeci to wykonana książka projektowa, która pozwoli inwestorowi na realizację projektu. Jest wykonana w sposób czytelny dla ekipy budowlanej oraz stolarzy, którzy mają wykonać meble. Do tego dochodzi kosztorys mebli i dodatków,  który pozwala przewidzieć koszty wykonania projektu. 

REALIZACJA

W tym etapie jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom podczas nadzorowania prac budowlanych oraz zamówień. Od początku remontu po ostatnie ułożone poduszki. 


Finał! Inwestor może się wprowadzać.  :)