GNIAZDA ELEKTRYCZNE W KUCHNI – ROZWIĄZANIA

GNIAZDA ELEKTRYCZNE W KUCHNI – ROZWIĄZANIA

Coraz więcej na rynku jest sprzętów pomagających przy pracy w kuchni. Dlatego zawczasu

ustawić dostęp do gniazdowania. Standardowo możemy planować takie gniazdko na ścianie.


1jpg

2jpg

Jednak kładąc bardzo płytą płytową, ilość chcemy niszczyć wizerunku naszej kuchni. W pomocy z tym problemem przychodzą nam firmy, różne różne opcje nie tylko gniazdowe.
3jpg

4jpg

Nowość są gniazda wpuszczane w blaty kuchenne. można przekręcać obudowę zasłonić dostęp i najazd je.


5jpg

Kolejną strefą są gniazda wysuwane z blatu. Dotykając je uruchamiamy sprężynę, która wysuwa gniazdo. Opcje droższe mogą mieć automatyczne wysuwanie na pilota lub aplikację w aplikacji.


6jpg

Gniazda mogą być z klapkami bądź bez. Kształt i rozmiar zależy od tego ile chcemy gniazdek oraz czy mają być dodatkowe elementy jak np. podpięcie się przez usb.8jpg

Gniazdo nablaowe prostokątne, działanie na dostęp do tego, który ma być wprowadzony, bardzo bardzo estetyczne. Niektóre opcje wyłączone z zamknięcia takiego gniazdka są wwtedy wwtedy, specjalne szczotki, które mają zamiary przed kurzeniem się wpadniem. Przez co nie niezbywalne sprzęty.  


9jpg

jako tez dodać listęwę kątową. Jest ona na tyle pozioma pozioma, że ​​można ją montować na ścianie, jak i tez podkami przy samej ścianie. Ilość gniazdek jest różna i możemy taką samą, która jest odpowiednią wysokością do naszych szafek i wiszących, bądź sto np. tylko z 3 obsługimi przez co jest mniej i mniej.


10jpg

Nowość może być takie rozwiązanie. Gniazda umieszcza się we froncie szafki (jest do naśladowania szuflady nie do użytku) jedna wszystkie fronty pod nimi są w pełni do użytku. Należy jednak pamiętać, że przy tej okazji, że powinna być mocniej wysuniętym, abyśmy nie zawadzali o wtyczkę.

Dziękuję firmie BACHMANN (kompletne zestawy gniazd ), która oferuje takie rozwiązania.